Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

SAY - kvalitní parfémy‚ vedlejší příjem

Přehled - videoprezentace
 
Aby jste byli v obraze, je zde pár videoprezentací, které vám doufám alespoň z části přiblíží spolupráci v SAY international.
Tato videoprezentace je určena těm, kteří by se rádi dozvěděli co nejvíce informací o síťovém marketingu.Sami si vyberte, zda je lepší
poslouchat ty, kteří v síťovém marketingu nic nedokázali, nebo se jim nevedlo a nyní na tento druh podnikání zanevřeli, nebo jestli napodobíte
ty, kteří uspěli právě tímto způsobem. Volba je pouze na vás, ale pamatujte - rozhodnout se musíte VY a nikdo za vás!
 
 
Jsou levné parfémy vždy nekvalitní?
 
Proč jsou parfémy u SAY tak levné ? Myslíte si, že kvalita je vykoupena cenou? Zkusím vás přesvědčit o opaku. Parfémy, jak je známo, jsou luxusní zboží a tudíž musí být také drahé, že? Nejsou však drahé proto, že by byly vzácné! Už jste někdy zjistili, co navyšuje cenu parfémů v parfumeriích o tisíce korun? Dovolte mi vám popsat způsob výroby a prodeje parfémů.
 
Na začátku je vyrobena vonná essence. Na to se specializuje nadnárodní společnost DROM, která vyrábí vonné essence, které od této firmy odebírá až 80% všech světových výrobců parfémů. Dá se říct, že tato firma má na výrobu vonných essencí monopol. Zpravidla nejsou náklady na výrobu nijak vysoké. Určitý světový výrobce parfémů poté nakoupí od firmy Drom vonnou essenci v barelech. Každý výrobce ředí essenci lihem a to do určitého procentuálního obsahu. 
DÁMSKE PARFÉMY
Zpravidla obsahují 20 - 24%  vonných essencí.
PÁNSKE Eau de PARFÉMY
Zde je obsah vonných essencí mezi 16 - 20%.
Většina parfémů, které jsou prodávány  v parfumeriích však obsahují 16% a méně, tudíž to nejsou parfémy, ale parfémové vody.
Kde se však bere tak vysoká cena? K tomuto účelu nám poslouží další videoprezentace.
 
TOPlist