Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

SAY - kvalitní parfémy‚ vedlejší příjem

SAY International
SAY International 

 Firma SAY International je rakouská firma, která byla založena s cílem vyplnit prázdné místo na trhu a uvést na něj parfémy špičkové kvality za dostupné a stabilní ceny, jako i představit doposud nejštědřejší systém odmeňování.
 
 Sortiment SAY International nabízí prozatím 62 pečlivě vybraných TOP vůní (41 dámských a 21 pánských). Vůně jsou vybrány externími odborníky s dlouhodobými zkušenostmi podle přísných pravidel společnosti SAY International, která klade vysoký důraz na čistotu a trvanlivost vůně. Vybrané vůně jsou hodnoceny špičkovými odborníky schopnými rozeznat minimálně, běžným čichem nepostřehnutelné odchylky ve vůni (2% a méně). 

Parfémy značky SAY International patří mezi parfémy třetí generace, kde se nabídka v maximální míře přizpůsobuje požadavkům trhu a vytváří vysoce konkurence schopný produkt dostupný široké veřejnosti. Systém jakým se parfémy třetí generace dostávají ke spotřebitelům upřednostňuje osobní přístup k zákazníkovi a umožňuje členství v klubu společnosti s maximálním užívaním všech finančních výhod, které SAY International poskytuje členům svého klubu.

Společnost SAY International odměňuje nejen práci členů klubu a obchodní partnery, ale i spokojenost a pochvalu spotřebitelů. Z jakého důvodu a jak je to možné?
Zřejmě jste již někdy poradili svému známému, doporučili mu dobrou věc. Co jste z toho měli vy? Možná vděčnost dotyčného, možná dobrý pocit, že jste někomu pomohli....
 
 Naše společnost Vás odmění finančně za každého spokojeného zákazníka, kterému to doporučíte.
 
 
Více o tvorbě sítě a spolupráce v SAY se dozvíte v sekci Spolupráce.

 
TOPlist